WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Sun City Camp Wadi Rum, Jordania Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Wadi Rum,
Jordania

Klimat

Klimat pustynny ze średnimi temperaturami w ciągu dnia w okresie letnim od 45°C do 48°C, temperatury w nocy sięgają nawet 5°C. Często występują burze piaskowe.

Zabierz mnie... na Marsa

Namioty obejmują jadalnię i oddzielne wejście. W łazience znajduje się wanna lub prysznic. Inne udogodnienia oferowane na kempingu to punkt informacji turystycznej. Na miejscu i w okolicy panują doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku, w tym do jazdy konnej i pieszych wędrówek. Zapewniona jest rozrywka wieczorna. W wolnej chwili warto wybrać się do Wadi Rum (12,2 km). Na kempingu znajduje się bezpłatny parking.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Planując podróż do Jordanii nie byłem pewien, czy powinienem dołożyć do niej wizytę w Wadi Rum, czy nie. Ale po pobycie w tym resorcie jestem szczęśliwy, że to zrobiłem. Pustynia wokół tego miejsca jest po prostu oszałamiająca. Ale tym, co naprawdę sprawiło, że moje doświadczenie było wyjątkowe, był namiot marsjański, w którym się zatrzymałem. Wygląda jak coś z Marsa, ale zapewnia absolutny komfort i najlepszy widok na pustynię. Kolacja również jest pyszna.
Travis
Katar
Oszałamiający resort z cudownym personelem. Nic nie było zbyt wielkim problemem. Poziom luksusu, jaki jest w namiotach marsjańskich jest niewiarygodny. Upewnij się, że podczas swojej wizyty będziesz obserwować gwiazdy!
Monique
Wielka Brytania
Obóz był niesamowity!! Namiot marsjański miał wszystko, czego potrzeba do luksusowego biwakowania. Pracownicy byli wspaniali i mogliśmy z łatwością zarezerwować wiele zajęć, w tym przejażdżki na wielbłądach i wycieczki 4×4. Nie da się opisać jak cudowne było to miejsce. Cisza pustyni i czyste niebo do patrzenia w gwiazdy to kolejna atrakcja.
Melissa
USA
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu