WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Reserva Alecrim Santiago do Cacém, Portugalia Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Santiago do Cacém,
Portugalia

Klimat

Średnia temperatura w lecie: 24-26°C (75-78°F). Sporadyczne fale upałów o temperaturze przekraczającej 40°C (104°F). Średnia temperatura zimą wynosi 8°C (46°F).

Podziwiaj zachody słońca ze swojego namiotu glampingowego

Reserva Alecrim to 26-hektarowy, luksusowy, ekologiczny ośrodek glampingowy w Santiago do Cacém w Alentejo. Sześć kopuł glampingowych o powierzchni 40 metrów kwadratowych i trzy kopuły glampingowe o powierzchni 50 metrów kwadratowych wyposażono w wiele opcjonalnych akcesoriów, w tym okienka iluminacyjne, świetlik, izolację i membranę. Resort zawiera również jedną kopułę Classic 40, która służy jako recepcja.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Spędziliśmy wspaniały pobyt. Kopuły są bardzo przestronne i oferują wszelkie potrzebne udogodnienia. Baseny są piękne! Gospodarze byli wspaniali i udzielili nam dobrych rekomendacji, co warto zobaczyć w okolicy.
Jennifer
Calgary, Kanada
Wykraczające poza Twoje oczekiwania. Zrelaksuj się, ciesz się swoją kopułą na maksa. Niesamowity basen bez krawędzi. Umieść to w swoim Airbnb na liście miejsc do odwiedzenia.
Koen
Amsterdam, Holandia
Mieszkaliśmy w jednej z kopuł przez 4 noce z naszym rocznym dzieckiem. Antonio był bardzo przychylny, kiedy rezerwowaliśmy, ponieważ terminy szybko się zapełniały i potrzebowaliśmy konkretnych dat. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru, ponieważ kopuła to świetny sposób na nocleg w otoczeniu przyrody. Jest doskonale wyposażona: cieszyliśmy się gotowaniem każdego wieczoru i jedzeniem kolacji na naszym prywatnym, drewnianym tarasie. Uwielbialiśmy być witani przez Paulo przy naturalnym basenie - oglądanie zachodu słońca ze szczytu wzgórza było magiczne!
Antoine
Paryż, Francja
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu