WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Quarry Brook Putney, Vermont, USA Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Putney, Vermont
USA

Klimat

Średnia temperatura w najcieplejszym miesiącu (lipiec): 21°C (70°F). Średnia temperatura w najzimniejszym miesiącu (styczeń): -5°C (23°F).

Zostaw miasto za sobą...

Położony przy polnej drodze, idealny do zrelaksowania się i odpoczynku. Namiot sferyczny Glamping 30 jest w pełni umeblowany, znajduje się w nim łóżko typu queen-size. Piec opalany drewnem zapewni ciepło wszystkim gościom w chłodny wieczór w Vermont.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Kopuła była cudownym miejscem do ucieczki! Gdy dotarliśmy na miejsce, zobaczyliśmy, że nie może być bardziej komfortowo. Sam namiot glampingowy schowany jest na skraju lasu, z pięknym kamiennym paleniskiem zaledwie kilka metrów dalej, wspaniałym stołem piknikowym, a nawet kuchenką kempingową, na której można gotować! Znajdowały się w nim przybory kuchenne, filiżanki, talerze i kawa ze słynnego Mocha Joe w Brattleboro. Łóżko było jednym z najwygodniejszych, w jakich kiedykolwiek spałam. Przez całą noc można było obserwować kołyszące się sosny ze świetlika w kopule. Tak relaksujący, tak spokojny i taki piękny. Nie mogliśmy bardziej polecić resortu.
Brian and Natasha
USA
Sama kopuła była nieskazitelna - czysta, prosta i piękna. To była chłodna noc (więcej kwietniowego śniegu w północno-wschodniej części kraju), ale kominek, który paliliśmy kilka razy w ciągu nocy, zapewnił nam ciepło i przytulność, a pod łóżkiem przechowywano dodatkową kołdrę. Tara i Nick pomyśleli o tym wszystkim - wszystko wydawało się prawie nowe, w tym większość materiałów do gotowania, i byli tak mili, że zostawili nam pyszny lokalny cydr i czekoladki. Szkoda tylko, że nie spędziliśmy tam więcej czasu niż jedna noc. Wspaniały wypoczynek w chłodny kwietniowy weekend!
Cait
Massachusetts, USA
Namiot glampingowy to takie cudowne miejsce na pobyt! Naprawdę podobał się nam wyjazd, byliśmy w środku lasu! Na pewno powinieneś spróbować tego doświadczenia! Wielkie dzięki Tara!
Octa
Montreal, Kanada
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu