WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

O Nas

FDomes Glamping to marka, która powstała z pasji w 2016 roku. Jej korzenie sięgają już 2008 roku, kiedy to został stworzony brand Freedomes - World in a Sphere. Od tego czasu firma dostarczyła setki kopuł geodezyjnych na całym świecie, współpracując m.in. z Audi, Fordem Mustangiem, Lady Gagą oraz Ridley’em Scott’em, dostarczając konstrukcje do filmu „Marsjanin”z Mattem Damonem. Z pasji do podróżowania, więzi z naturą i dobrego designu Freedomes wprowadziło na rynek innowacyjny produkt - FDomes Glamping.

FDomes Glamping to luksusowe zestawy namiotów glampingowych, które można ulokować w dowolnym miejscu. Rozwiązanie to pozwala stworzyć idealne miejsce do oderwania się od codzienności, obcowania z naturą i odkrywania najdalszych zakątków świata.

FDomes Glamping produkowane są z najwyższej jakości materiałów w fabrykach znajdujących się w Polsce. Produkty wytwarzane są od podstaw przez wykwalifikowanych inżynierów wykorzystujących do tego specjalistyczny sprzęt. Firma jest liderem światowym w swojej branży, dostarczając autorskie struktury sferyczne na cały świat.

FDomes stawia na jakość i niepowtarzalność nieustannie zaskakując swoich klientów nowymi rozwiązaniami.

Nasza historia
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu