Spersonalizuj strukturę

O Nas

FDomes Glamping to marka powstała z pasji w 2016 roku. Jednak nasze korzenie sięgają 2008 roku, kiedy to uruchomiliśmy Freedomes - World in a Sphere. Od tego czasu dostarczyliśmy setki kopuł geodezyjnych na całym świecie. Współpracowaliśmy m.in. z Audi, Fordem Mustangiem, Lady Gagą i dostarczyliśmy nasze konstrukcje do filmu „Marsjanin” Ridleya Scotta. Prywatnie uwielbiamy podróżować, czujemy więź z naturą i zawsze szukamy nowych miejsc do odkrycia. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie produktu, który będzie łączył nasze pasje - FDomes Glamping.

FDomes Glamping to luksusowe zestawy namiotów glampingowych, które można ustawić w dowolnym miejscu. Pozwala to na oderwanie się od codzienności, odkrywanie nieznanego i czerpanie radości z kontaktu z przyrodą.

Produkty FDomes wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów w naszym własnym zakładzie w Polsce. Produkty wytwarzamy od podstaw przy użyciu unikalnego sprzętu naszych wykwalifikowanych i utalentowanych inżynierów.

Stawiamy na jakość i niepowtarzalność. Wciąż zaskakujemy naszych klientów nowymi pomysłami, takimi jak wykonywane na miarę Moduły Premium obejmujące łazienki, kuchnie, sypialnie i antresole.

I dopiero zaczynamy...

Nasza historia
Powered by: Stepintoweb.com - professional websites and e-commerce solutions