WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Luna Domes Chiddingstone Hoath, United Kingdom Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

21 Bonville road, Bristol
Wielka Brytania

Klimat

Klimat Sevenoaks jest łagodny, ciepły i umiarkowany. W czerwcu, lipcu i sierpniu panują przyjemne, średnie temperatury wahające się od 20°C (68°F) do 25°C (77°F). Najzimniejszym miesiącem jest styczeń ze średnią maksymalną temperaturą 7°C (44°F).

Natura, rodzinna atmosfera... i luksusowy glamping

Położony w samym sercu Garden of England, Luna Domes, łączy swoich gości z naturą (w luksusie). Wokół namiotów sferycznych rośnie wiele drzew, które tworzą zapierające dech w piersiach, naturalne, zielone środowisko. Same kopuły to nowocześnie urządzone miejsca z pięknym otoczeniem, które zachwycą każdego gościa spędzającego czas w ośrodku.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Spędziliśmy najlepszy weekend. Podobało nam się absolutnie wszystko w kopułach. Pogoda była kiepska przez większość naszego pobytu, ale to niczego nie zepsuło, ponieważ wiedzieliśmy, że wracamy do przytulnej kopuły z kominkiem. Personel był niesamowity i pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mieliśmy. Szczerze nie możemy się doczekać ponownej rezerwacji i powrotu !!!
Lauren
Wielka Brytania
Zatrzymałam się w ten weekend i muszę powiedzieć, że resort oferuje zapierające dech w piersiach widoki, piękne zakwaterowanie i wyjątkowe tereny. Dan jest fantastyczny i pomocny! POLECAM!!!!
Shereen
Właśnie wróciliśmy z 2-dniowego pobytu i już nie możemy doczekać się powrotu! Kopuły są wspaniałe, mają wszystko, czego możesz potrzebować, a także więcej, aby zapewnić spokojny i przytulny pobyt. Łazienka była idealnym dodatkiem. Daniel był pod ręką ilekroć mieliśmy jakiekolwiek pytania przed dokonaniem rezerwacji i przez cały nasz pobyt. Możesz naprawdę zobaczyć, ile czasu i wysiłku włożono w stworzenie Luna Domes.
Chloe
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu