WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Le Monteil Revolution Sardent, Francja Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Le Monteil
23250 Sardent

Klimat

Łagodny, kontynentalny klimat z dość suchym latem oraz deszczową i nieco śnieżną zimą. Temperatura w Sarden waha się od -2°C (28°F) w styczniu do 24°C (75°F) w lipcu.

Esencja nowoczesnego wypoczynku na Francuskiej wsi

Przedstawiony w dokumencie Channel 4 (Wielka Brytania) „A New Life in The Sun”, Le Monteil Revolution to opowieść o brytyjskich emigrantach rozpoczynających nowe życie za granicą. Jeśli planujesz przenieść swoją rodzinę za granicę, wejście do biznesu glampingowego to doskonały sposób na zapewnienie sobie stałego źródła dochodu. Pierwsza kopuła Glamping 20 była tak popularna wśród turystów odwiedzających dom Sardentów, że szybko pojawiła się druga większa jednostka - Glamping 50.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Świetny czas w Le Monteil Revolution! Dziękuję Charley i Callum! Naprawdę wspaniali gospodarze! Glamping pod gwiazdami, kominek w naszej glampingowej kopule, jacuzzi na świeżym powietrzu i całkowity cyfrowy detoks!! Dziękuję! Na pewno wrócę!
Hilary
Wielka Brytania
Właśnie wróciłam ze wspaniałego pobytu! Piękne miejsce i gościnni gospodarze! Charley i Callum robili wszystko, co w ich mocy, abyśmy czuli się mile widziani, doradzali nam, co robić i pokazywali miejsca w okolicy warte odwiedzenia. Nasze dzieci pokochały wszystkie zwierzęta, a Charley pozwolił nam nakarmić i wyprowadzić osły. Mogliśmy nawet zobaczyć pisklęta! Kopuły były przytulne i ciepłe, co zapewniało niesamowite wrażenia z glampingu, gorąco polecam pobyt tutaj i na pewno wrócimy ponownie!
Katye
Wielka Brytania
Właśnie wróciłam z Le Monteil Revolution. Cóż za przeżycie! Miejsce położone w najbardziej bujnej okolicy. Totalna cisza i spokój..... z wyjątkiem ptaków!! Nie byłam wcześniej na glampingu i byłam pod wielkim wrażeniem. Kopuła, w której mieszkaliśmy, była piękna. Jak luksusowy pokój w hotelu. I nasza łazienka w odległości krótkiego spaceru z pięknym ciepłym prysznicem! Cal i Charley są idealnymi gospodarzami i zapewnią niezapomniany pobyt. Pokochałam to miejsce! Dziękuję za fantastyczne kilka dni!
Tracy
Wielka Brytania
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu