WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Gaia's Spheres Gorzegno, Włochy Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

12070 Gorzegno CN
Włochy

Klimat

Piemont to jeden z najzimniejszych regionów Włoch ze średnią dzienną temperaturą wynoszącą 17°C. Jednak w najgorętszym miesiącu, lipcu, można spodziewać się, że temperatura osiągnie nawet 28°C i spadnie nieco poniżej 0°C w najzimniejszym miesiącu - styczniu.

Połącz się z naturą

Znajdujący się w regionie Piemont we Włoszech, Gaja's Spheres, został uznana za jednen z ośmiu resortów, które na nowo definiują glamping na całym świecie. Widok z trzech kopuł FDomes Glamping 20 wychodzi na malowniczą scenerię wzgórz Apeninów, z winnicami, lasami dębowymi i kasztanowymi. Gaja's Spheres odniósł wielki sukces, szybko stając się jednym z najbardziej pożądanych miejsc glampingowych we Włoszech.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Marketa i Simone to wspaniali gospodarze, dzięki którym nasz pobyt w Gaia's Spheres był absolutną atrakcją naszych wakacji we Włoszech. Cudowne otoczenie i pięknie wystylizowane wnętrza namiotów glampingowych zapewniają spokój i swobodę połączone z luksusem i naturą.
Young
Holandia
Jeszcze raz wielkie dzięki dla Markety, która sprawia, że pobyt w tym cudownym miejscu stał się niezapomnianym przeżyciem! Poleciłbym takie wakacje każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego. Jedź tam, zrelaksuj się i ciesz się widokami!
Martin
Niemcy
Czysty namiot glampingowy i duża dbałość o szczegóły. Widok jest magiczny. Właścicielka Marketa jest bardzo miła i pomocna. Bogate śniadanie z lokalnymi produktami. Gratulacje!
Marica
Włochy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu