WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

FDomes świętuje swoje 15 urodziny i uruchamia program certyfikacji

FDomes świętuje swoje 15 urodziny i uruchamia program certyfikacji

FDomes, światowej sławy dostawca kopuł geodezyjnych, z dumą ogłasza uruchomienie autorskiego Programu Certyfikacji. Świętując nasze 15-lecie, cieszymy się, że możemy przedstawić nową inicjatywę naszym klientom, ponieważ nadal przesuwamy granice doskonałości w branży.

FDomes (wcześniej znany jako Freedomes) współpracował z największymi nazwiskami i brandami w branży rozrywkowej i hotelarskiej m.in. twórcy filmów "Marsjanin" Ridleya Scotta (2015) oraz Star Wars: The Force Awaken J. J. Abramsa (2015), z Lady Gagą stawiając kopułę na dachu centrum handlowego Westfield w Londynie (2016), Światowym Forum Ekonomicznym w Davos (2017) i wieloma innymi na całym świecie. W 2015 roku rozszerzyliśmy nasze usługi o glamping, dostarczając od tego czasu ponad 6000 kopuł do 55 krajów na całym świecie.

Jako kulminacja naszego wieloletniego doświadczenia i zdobytej wiedzy, oferujemy teraz naszym klientom program certyfikacji.

Program ma na celu zaprezentowanie jakości i autentyczności naszych produktów, a także zapewnienie naszym klientom najwyższej pewności, że otrzymują produkt najwyższej jakości na rynku.

Klienci FDomes, którzy uczestniczą w programie certyfikacji, otrzymają wspomniany certyfikat.Certyfikat ten jest świadectwem naszego dążenia do doskonałości i niezachwianego zaangażowania w dostarczanie naszym klientom najlepszych możliwych produktów i usług.

Insert Image

FDomes, światowej sławy dostawca kopuł geodezyjnych, z dumą ogłasza uruchomienie autorskiego Programu Certyfikacji

Świętując nasze 15-lecie, cieszymy się, że możemy przedstawić nową inicjatywę naszym klientom, ponieważ nadal przesuwamy granice doskonałości w branży.

Od 2019 roku FDomes (wcześniej znany jako Freedomes) współpracował z największymi nazwiskami i brandami w branży rozrywkowej i hotelarskiej, w tym z Lady Gagą gdzie, na dachu centrum handlowego Westfield w Londynie postawiliśmy kopułę (2016), przy filmie "Marsjanin" Ridleya Scotta (ROK), przy premierze Star Wars: The Force Awaken (2015), Światowym Forum Ekonomicznym w Davos (2017) i wieloma innymi na całym świecie.W 2015 roku rozszerzyliśmy nasze usługi o glamping, dostarczając od tego czasu ponad 6000 kopuł do 55 krajów na całym świecie.

Jako kulminacja naszego

wieloletniego doświadczenia

i zdobytej wiedzy, oferujemy teraz

naszym klientom
Program Certyfikacji.

Program ma na celu zaprezentowanie jakości i autentyczności naszych produktów, a także zapewnienie naszym klientom najwyższej pewności, że otrzymują produkt najwyższej jakości na rynku.

Klienci FDomes, którzy uczestniczą w programie certyfikacji, otrzymają wspomniany certyfikat.

Certyfikat ten jest świadectwem naszego dążenia do doskonałości i niezachwianego zaangażowania w dostarczanie naszym klientom najlepszych możliwych produktów i usług.

Insert Image
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu