WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Elk Island Retreat Kanada Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Fort Saskatchewan
Kanada

Klimat

Klimat w mieście Fort Saskatchewan jest umiarkowany i zimny. Styczeń jest najzimniejszym miesiącem w ciągu roku ze średnią temperaturą -14,4°C (6,1°F). Najcieplejszy jest lipiec ze średnią temperaturą 16,8°C (62,2°F).

Naturalne piękno Glampingu

Elk Island Retreat to prywatny kemping, który oferuje komfortowe zakwaterowanie typu glamping. Goście mogą spędzić dzień na wędrówkach, spływach kajakowych i obserwowaniu żubrów lub innych dzikich zwierząt. W okolicy znajduje się The Ukrainian Cultural Village, która swoim urokiem z pewnością zachwyci wszystkich odwiedzających.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Ładne miejsce, bardzo przyjazny personel / właściciele i przystępne ceny. Naprawdę podobał nam się nasz pobyt, gorąco polecam to miejsce! Polecamy The Ukrainian Heritage Cultural Village znajdującą się tuż przy drodze od Elk Island Park. Jest cudowna!
Allan
Kanada
Naprawdę świetne miejsce, bardzo wygodna jest bliska odległość dp Fort Sask/Edmonton. Różne zakwaterowania, właściciele/pracownicy są bardzo przyjaźni i widać, że włożyli dużo pracy, aby było to miejsce wysokiej jakości.
Annie
Kanada
Wow! Zatrzymaliśmy się w namiocie glampingowym „Dark Sky” i było to niesamowite doświadczenie! Bardzo dobrze zrobiony, wygodny i przytulny, cudowna atmosfera z kominkiem i wspaniałymi widokami, ponieważ zlokalizowany jest w lesie. Idealny weekendowy wypad.
Paige
Kanada
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu