WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Ekopod Kornwalia, Wielka Brytania Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Launceston, Kornwalia
Wielka Brytania

Klimat

Lipiec jest najcieplejszym miesiącem w Kornwalii ze średnią temperaturą 16°C (61°F). Najzimniejszy jest luty z temperaturą 6°C (42°F). Najbardziej deszczowym miesiącem jest grudzień ze średnią opadów wynoszącą 120 mm.

Spotkanie Kornwalii z Glampingiem

Namioty glampingowe Ekopod położone są w pięknym, wiejskim krajobrazie Kornwalii. Resort posiada inne rodzaje konstrukcji sferycznych, ale FDomes 20 i 30 pozostają niezmiennie jego główną atrakcją. Topologia terenu ułatwia właścicielom tworzenie prywatnych przestrzeni dla struktur posiadających izolację, piec opalany drewnem czy świetlik. Właściciele Ekopod zbudowali również zewnętrzną kuchnię i łazienkę. Niewątpliwie jest to idealne miejsce dla par, dające możliwość ucieczki przed codziennością.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Niedawno odwiedziliśmy Ekopod i było niesamowicie! Wybraliśmy Nessa Geopod, ponieważ miała własną kuchnię i łazienkę (wanna była piękna!). Przywieźliśmy ze sobą naszego małego szczeniaka i miło było zobaczyć innych gości z psami. Resort znajduje się w fantastycznej lokalizacji pomiędzy wieloma miejscami wartymi zobaczenia…
Siobhan
Gloucestershire, Wielka Brytania
Kornwalijski krajobraz, doskonałe położenie w centrum, dzięki czemu nie byliśmy daleko od Kornwalii, którą chcieliśmy zwiedzić. Dbałość o szczegóły tego wyjątkowego projektu nas zaskoczyła. Lokalne produkty, takie jak przybory toaletowe wykonane tuż przy ulicy w St Kitts Herbery czy woda, która pochodziła z własnego źródła. Wszystkie drobiazgi zostały przemyślane. Naprawdę wszystko przemyśleli. Budzenie się na łonie natury i przytulanie wieczorem przed kominkiem z widokiem na nocne niebo było naprawdę magiczne i niezapomniane. Dziękujemy, że pozwoliliście nam zostać pierwszymi gośćmi w Waszym pełnym charakteru namiocie glampingowym.
Joyce
Chester, Wielka Brytania
Wybraliśmy Nessę jako nasz „mały księżyc”, abyśmy mogli zabrać psa w jedno z naszych ulubionych miejsc. Konfiguracja jest fantastyczna, to jedna z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy. Nie masz innego wyjścia, jak tylko codziennie się relaksować. Cudowne doświadczenie, chcielibyśmy tam wrócić!
Genna
East Midlands, Wielka Brytania
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu