WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Cielo - Glamping Maritime New Brunswick, Canada Zarezerwuj pobyt

Location

Cielo - Glamping Maritime New Brunswick,
Canada

Klimat

Klimat w New Brunswick jest kontynentalny, z mroźnymi, śnieżnymi zimami i przyjemnie ciepłymi latami. Temperatura może spaść do -30°C (-22°F) zimą i osiągnąć nawet 30/32°C (86/90°F) latem.

Kawałek nieba...

Cielo oznacza niebo. I właśnie tak się czujesz, odwiedzając ten luksusowy resort. Możesz zatrzymać się w jednym z pięciu FDomes Glamping, cieszyć się widokiem na plażę i świeżymi ostrygami idealnymi na romantyczne kolacje.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, że mamy zadowolonych gości! Our Clients
Absolutnie niesamowite miejsce wewnątrz i na zewnątrz z najpiękniejszym widokiem na ocean i najbardziej przyjaznym personelem. Nie możemy doczekać się powrotu!! Najlepsze doświadczenie, jeśli szukasz raju. Bardzo polecam.
Ashley
Kanada
Nasze 2 wieczory w Munro Pearl były po prostu idealne!!! Kochamy to! Cielo jest magiczne; każdy musi przeżyć to wspaniałe doświadczenie. Polecam w 100%, nie pożałujesz! Wrócimy na pewno!
Rachel
Kanada
Rustykalny urok i wysoki komfort naszego Cielo Glamping były po prostu niesamowite i stworzyły mały kawałek raju, którego potrzebowaliśmy. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tym pięknym przytulnym miejscu i życzliwości Emilie & Pat. Od pierwszej chwili czuliśmy się jak w domu. Kopuły są absolutnie wspaniałe. Wiele myśli i miłości zostało włożone w to niesamowite miejsce. Nie możemy się doczekać powrotu!!!
Claire
Kanada
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu