WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Cerchio Del Desiderio Contrada San Desiderio, Włochy Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Contrada San Desiderio,
Włochy

Klimat

Klimat w mieście Pianella jest umiarkowanie ciepły. Średnia temperatura w lipcu wynosi około 22,8°C (73,0°F). Najniższa średnia temperatura w roku występuje w styczniu i wynosi około 5,2°C (41,4°F).

Spotkanie Włoch z Glampingiem

Cerchio Del Desiderio to resort glampingowy położony na skraju Chianti, we Włoszech. W czasie upalnego lata region Abruzji, w którym się znajduje, oferuje oznaczone błękitną flagą plaże nad Adriatykiem, a zimą zaśnieżone góry do jazdy na nartach i snowboardzie. Namiot sferyczny posiada taras, z którego można podziwiać wspaniały widok na góry Gran Sasso i łagodne, zielone wzgórza.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Mój partner i ja świetnie bawiliśmy się w tym obiekcie! Było to piękne doświadczenie, które z pewnością chcielibyśmy powtórzyć. Wszystko było bardzo czyste i przyjemne. Fantastyczne śniadanie.
Alessia
Włochy
Koło pożądania glampingu ma wszystko, czego potrzeba, aby przeżyć wymarzony pobyt. Namiot sferyczny i jego estetyka są funkcjonalne i wygodne, część wspólna z kuchnią i basenem ma wszystko, czego potrzeba do przygotowania własnych posiłków i odnalezienia się wśród innych gości. Właściciele byli zawsze do naszej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeb. Dzięki za wszystko, wrócimy!
Valeria
Włochy
Wszystko! Bardzo ciepłe powitanie, świetna lokalizacja, naprawdę ładny wystrój, wspaniały widok i cudowne śniadanie. Perfekcyjnie.
Kspatz
Austria
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu