WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Beavers Retreat Glamping Tenby, United Kingdom Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Tenby SA70 8LQ
Wielka Brytania

Klimat

Tenby to miasto, w którym nawet w najsuchszym miesiącu pojawia się dusza ilość opadów deszczu. Sierpień jest najcieplejszym miesiącem w ciągu roku ze średnią temperaturą około 16,6°C (61,9°F). Najzimniejszy jest styczeń z temperaturą wynoszącą średnio 4,9°C (40,8°F).

Doświadcz prawdziwego Glampingu

Położony w pobliżu zatoki Barafundle i plaży Manorbier, Beavers Retreat Glamping to prawdziwy kemping w nowoczesnym stylu. Tutaj wszystko jest możliwe, nawet wyjątkowy trekking z alpakami! Goście mogą również odwiedzić pobliski Park Narodowy Pembrokeshire Coast i cieszyć się pięknem przyrody.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Świetna obsługa klienta dzięki Iwanowi. Bardzo przyjemne miejsce ze świetnymi strukturami glampingowymi. To wszystko czego potrzebujesz na kilka nocy, a w naszym przypadku dziecko bezpłatnie. Wrócimy! Bardzo dziękujemy.
Lauren
Wielka Brytania
Niedawno zatrzymaliśmy się w jednym z namiotów glampingowych w Beavers Retreat i bardzo nam się podobało! Właściciel Iwan pomyślał o wszystkim. Kopuła geodezyjna i zewnętrzna kuchnia były dobrze wyposażone we wszystko, czego potrzebowaliśmy. Dzieci (w wieku 5 i 2 lat) uwielbiały wannę z hydromasażem i miały dużo miejsca do biegania przy ładnej pogodzie! Na pewno wrócimy.
Laura
Wielka Brytania
Absolutnie fantastyczne! Świetnie się bawiliśmy i bardzo zrelaksowaliśmy. Zdecydowanie polecam tam pojechać i na pewno wrócimy ponownie! Kopuły sferyczne były fantastyczne i cudownie było zrelaksować się w jacuzzi, nawet gdy zaczęło padać. Znakomicie!
Ellen
Wielka Brytania
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu