WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Ardome Ardooie, Flandria, Belgia Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Ardome
Ardooie, Flandria, Belgia

Klimat

Sezon letni jest przyjemny i częściowo pochmurny. Zimy są bardzo mroźne, wietrzne i przeważnie pochmurne. Temperatura zwykle waha się od 1°C do 22°C, rzadko spada poniżej -6°C lub wzrasta powyżej 28°C.

Relaks w otoczeniu zieleni

Zlokalizowany w pobliżu Gandawy i Brugii, otoczony naturą i śpiewem ptaków, FDomes Glamping 30 wita swoich gości cudowną atmosferą i jacuzzi umieszczonym tuż przy namiocie sferycznym.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Wspaniałe doświadczenie, w pełni cieszyliśmy się spokojem! Podgrzanie jacuzzi wymaga samodzielnej pracy, co nadaje dodatkowych, pozytywnych emojcji, ale poza tym to czysty luksus. Możesz wziąć prysznic (na zewnątrz) z ciepłą wodą, zamówić kosz śniadaniowy do namiotu, skorzystać z grilla i ogniska, oglądać Netflix na projektorze z wygodnego łóżka. Namiot był bardziej przestronny i bardzo ładnie urządzony. Polecam!
Ilke
Belgia
Pięknie urządzona kopuła, z toaletą, umywalką i prysznicem na zewnątrz. Wszystkie niezbędne udogodnienia są dostępne z dbałością o każdy szczegół i atmosferę.
Annelies
Belgia
Daphne jest przyjaznym i spontanicznym gospodarzem. Kopuła i ogród były wspaniałe i dokładnie takie, jak pokazano na zdjęciach. Wanna z hydromasażem i rzutnik do oglądania Netflix'a dopełniają tego. Jeśli szukasz oazy spokoju, to zdecydowanie polecam to miejsce.
Daan
Belgia
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu