WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Archer's Edge Judique, Kanada Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Judique Inverness County
Nowa Szkocja, Kanada

Klimat

Nowa Szkocja to jeden z najcieplejszych regionów Kanady ze średnią dzienną temperaturą wynoszącą 11 stopni Celsjusza. Pomimo położenia na północy, klimat w dużym stopniu odpowiada środkowoeuropejskim warunkom pogodowym.

Glamping z widokiem na morze

Wychodzący na Zatokę św. Wawrzyńca, Archer's Edge to spokojne miejsce, w którym postawionych zostało 5 struktur Glamping 30. Z okien struktur, które wychodzą na zachód, goście mogą podziwiać malowniczy widok na rozległe morze.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Zwykle, kiedy się gdzieś zatrzymuję, jest to miejsce, w którym mogę po prostu rzucić wszystkie rzeczy i odciąć się. Kiedy się zameldowaliśmy, wiedziałam, że nie będę tak traktowała naszej przytulnej kopuły. Łatwe, przyjazne dla COVID zameldowanie, ciepła kopuła z pięknym widokiem, dużo kawy i przepadłam. Nie chciałam wychodzić przez resztę wieczoru. Archer's Edge to miejsce idealne do ucieczki od świata, opakowane w czysty, nowoczesny i pełen udogodnień pakiet. Nie ma wielu miejsc, które moim zdaniem zaspokoiłyby potrzeby zarówno młodych, jak i starszych, ale na pewno to takie jest. W namiocie znajduje się grzejnik, łazienka z prysznicem i lodówka/zlew.
Anna
Seattle, Waszyngton
Tak się cieszę, że mogliśmy tu zostać! Piękne kopuły i jeszcze piękniejsze widoki! Bardzo czysto, przytulnie i szykownie urządzone. Z dala od autostrady i miasta, z możliwością zobaczenia najbardziej niesamowitych gwiazd. Właściciel jest bardzo przyjazny i gościnny. Chcielibyśmy zatrzymać się tu ponownie!
Sarah
Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tym miejscu... zdjęcia są prawdziwe! Mieliśmy wielką burzę w ciągu jednej nocy, a grzmoty i błyskawice nad wodą były spektakularne! Kopuły były o wiele ładniejsze, niż się spodziewaliśmy... cały komfort wysokiej klasy pokoju hotelowego z widokiem na wodę, którego nie da się opisać. Ciepła woda pod dużym ciśnieniem, klimatyzacja, aneks kuchenny, niesamowicie wygodne łóżko.
Chris
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu