Is setting up a glamping resort a profitable investment?

Check ROI
Configure your dome

Sauna Lago

Sauna LAGO została zaprojektowane przez FDomes, wiodącego producenta rozwiązań glampingowych. Ta wyjątkowa propozycja umożliwi właścicielom resortów zapewnienie jeszcze atrakcyjniejszych warunków pobytu, niezależnie od tego, czy prowadzą duży ośrodek glampingowy, oferują Airbnb lub nocleg na terenie prywatnej posiadłości.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, FDomes wychodzi naprzeciw potrzebom właścicieli biznesów glampingowych i nie tylko, wprowadzając na rynek niepowtarzalną, innowacyjną saunę dostępną w trzech wariantach:

Pływające LAGO - daj się ponieść fali wyjątkowych doświadczeń.
Wykorzystaj niezagospodarowaną przestrzeń, zapewniając Gościom wyjątkowe udogodnienia w Twoim resorcie. Pozwól im cieszyć się luksusem, a zarazem bliskością natury oferując relaks w gorącej saunie, a następnie orzeźwiającą kąpiel w otaczającej ją wodzie.

LAGO na kółkach - zabierz LAGO, gdzie tylko zechcesz.
Mobilna sauna to idealny wybór, jeśli chcesz zapewnić Gościom pełną prywatność, nawet wtedy, gdy nie masz miejsca na oferowanie wolnostojącej sauny dla każdego zakwaterowania z osobna. Ta opcja to także świetny wybór, jeżeli prowadzisz więcej niż jeden ośrodek wypoczynkowy, bądź planujesz zabrać ją ze sobą w najbardziej odległe zakątki.

Naziemne LAGO - uczyń Lago częścią większej układanki.
Zaaranżuj otoczenie wokół sauny i uwzględnij ją w swoim projekcie architektonicznym. Ta wersja LAGO jest posadowiona na ziemi. Nowoczesny, lecz inspirowany naturą design sprawi, że sauna doskonale wtopi się w otaczający ją krajobraz.

Kontakt
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu