Namioty glampingowe w leasingu

z FDomes już dostępne! 

Ciesz się z inwestowania w glamping już dziś!

FDomes jako pierwszy polski producent oferuje namiot glampingowy w leasingu.

Dzięki FDomes, możesz rozpocząć swoją przygodę z branżą turystyczną bez konieczności inwestowania dużych sum na początku. To idealna opcja dla osób, które chcą uruchomić własny ośrodek glampingowy lub rozbudować istniejący biznes o nową, atrakcyjną i ekskluzywną ofertę. 

Czas zrealizować swoje marzenia i zainwestować w przyszłość.

Leasing na namiot od FDomes to szansa na rozpoczęcie własnego biznesu . 

Wyobraź sobie malownicze tereny, piękne krajobrazy i zadowolonych gości, którzy będą doceniać Twoje wysiłki i atmosferę, jaką tworzysz. 

A tworzyć możesz już dziś…

Dołącz do nas!

Dlaczego FDomes? 

Luksusowe namioty FDomes to synonim wysokiej jakości i stylu. Dzięki leasingowi możesz budować swoją markę i wizerunek jako ekskluzywnego i niezapomnianego miejsca do wypoczynku w otoczeniu natury.

Leasing namiotów glampingowych to doskonały sposób na rozpoczęcie lub rozwinięcie swojego biznesu. Pozwala na elastyczność finansową, szybki start, aktualizacje, profesjonalne doradztwo oraz skalowalność. Wybierając leasing, możesz skupić się na tworzeniu niezapomnianych doświadczeń dla swoich gości, nie martwiąc się o duże inwestycje na samym początku swojej przygody z glampingiem.

Radość z inwestowania

FDomes jako pierwszy polski producent przy współpracy z leasingodawcą, oferuje namioty glampingowe w leasingu.

  • Dzięki leasingowi z FDomes, możesz rozpocząć swoją przygodę z branżą turystyczną bez konieczności inwestowania dużych sum na początku
  • To idealna opcja dla osób, które chcą uruchomić własny ośrodek glampingowy lub rozbudować istniejący biznes o nową, atrakcyjną ofertę
  • Leasing daje Ci elastyczność finansową i możliwość spłacania rat w dogodnych terminach

Oszczędność finansowa

Zamiast płacić pełną kwotę za namiot glampingowy, możesz rozłożyć koszty na dogodne miesięczne raty, co zmniejsza obciążenie finansowe na początku działalności.

FDome Glamping 30


już od 1 200 zł netto miesięcznie

5 000 zł - szacowany przychód z wynajmu w skali miesiąca*

*założenia przyjęte do szacunków 60% średniorocznego obłożenia

FDome Glamping 30

z łazienką

już od 1 980 zł netto miesięcznie

9 000 zł - szacowany przychód z wynajmu w skali miesiąca*

*założenia przyjęte do szacunków 60% średniorocznego obłożenia

FDome Glamping 50 

z łazienką, kuchnią, sypialnią i antresolą

już od 3 380 zł netto miesięcznie

14 400 zł - szacowany przychód z wynajmu w skali miesiąca* 

*założenia przyjęte do szacunków 60% średniorocznego obłożenia

Warunki leasingu:

Wpłata wstępna: 10%

Okres leasingu: 60 miesięcy

Wartość końcowa: 15%

Materiał reklamowy jest kierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjny koszt wyliczony dla wskazanych powyżej założeń. Przedstawione warunki mają charakter informacyjny i nie stanowią zobowiązania FDomes Wójcikowscy Sp. Kom. do zawarcia umowy, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66§1 k.c. oraz umowy przedwstępnej w rozumieniu art. 389§1 k.c. Ostateczne warunki zależą od oceny prawnofinansowej klienta oraz ustalonych parametrów i zostaną uregulowane w umowie.

Osiągaj wyniki, prześcignij konkurencję!

Skuteczny marketing

Dobrze zaprojektowana strategia marketingowa ma ogromne znaczenie dla sukcesu biznesu glampingowego. Wykorzystanie odpowiednich kanałów promocyjnych, kreatywnych treści, wizualnie zachęcających materiałów promocyjnych oraz silny przekaz marketingowy pomagają w budowaniu świadomości marki i w przyciąganiu nowych gości.

Atrakcyjna lokalizacja

Wybór odpowiedniej lokalizacji dla ośrodka glampingowego jest kluczowy dla sukcesu biznesu. Właściwie zlokalizowany ośrodek może przyciągnąć większą liczbę gości i zapewnić wyjątkowe doświadczenia. Ważne jest, aby lokalizacja była łatwo dostępna, atrakcyjna pod względem krajobrazu i blisko ciekawych miejsc do zwiedzania.

Kombinacja skutecznego marketingu i atrakcyjnej lokalizacji stwarza idealne warunki do przyciągania większej liczby gości i osiągania wyższych wyników. To pozwala naszym klientom na zbudowanie silnej marki, zwiększenie widoczności na rynku i maksymalizację zysków. Jeśli połączymy te czynniki z wysoką jakością namiotów glampingowych FDomes, sukces jest gwarantowany!

Same PLUSY!

Elastyczność i dostosowywanie

Leasing daje Ci możliwość wyboru, jak długo chcesz korzystać z namiotu. Możesz zdecydować się na krótszy okres leasingu, aby przetestować swoją ideę biznesową, lub wybrać dłuższy okres, jeśli masz pewność, że glamping jest branżą, w której chcesz się rozwijać.

Szybki start

Leasing pozwala rozpocząć działalność glampingową szybko i sprawnie. Bez konieczności długotrwałego oczekiwania na zdobycie potrzebnych środków finansowych, możesz zacząć działać niemal od razu, przyciągając gości i generując przychody.

Bądź na bieżąco

Aktualizacje i rozwój

Leasing umożliwia regularną wymianę lub modernizację namiotów glampingowych. Wraz z postępem technologicznym i zmieniającymi się trendami, będziesz mógł utrzymać swoją ofertę na najwyższym poziomie, przyciągając coraz większą liczbę klientów.

Know-how i bogate doświadczenie 

Marka FDomes to 15 lat doświadczenia, bogata baza wiedzy, case studies a także mnogość artykułów edukacyjnych i blogów. Zyskaj cenną wiedzę i konsultuj się z nami, kiedy tylko chcesz.

Leasing Polska

Czas działać! Nasi eksperci pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie leasingowe i udzielą Ci niezbędnego wsparcia. Niech Twój biznes rozwija się w stylu i luksusie, o których marzyłeś!

Imię i nazwisko(Required)
KTÓRA OFERTA CIĘ INTERESUJE?(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.